Program warsztatów fotograficznych Kumbha Mela – luty 2013


Pokaż Kumbha Mela na większej mapie

Wyprawę zaczynamy 7 lutego 2013 w Bombaju (Mumbaj) , kończymy 20 lutego 2013 w New Delhi.

7 II Mumbai do Nasik
8 II Nasik
9 II Nasik do Ujjain
10 II Ujjain
11 II Ujjain przez Shivpuri do Allahabad
12 II Shivpuri do Allahabad
13 II Allahabad
14 II Allahabad
15 II Allahabad
16 II Allahabad
17 II Allahabad do Haridwar
18 II Haridwar
19 II Haridwar do New Delhi
20 II New Delhi

W czasie święta Kumbha Mela dotarcie do Allahabadu pociągiem to naprawdę tzw. ostra jazda. W 2010 roku przeżyliśmy taką podróż na Melę do Haridwaru – wrażenia ekstremalne. Dlatego tym razem wynajmiemy samochód z kierowcą, będziemy bardziej niezależni i będziemy mogli modyfikować trasę w razie potrzeby. Do przebycia bedziemy mieli kilka dłuższych etapów, będziemy jechać w ciągu dnia. Oprócz Allahabadu, który jest naszym głównym celem, więcej czasu spędzimy w pozostałych świętych miejscach, w których odbywa się Kumbha Mela: Nasik, Ujjain, Haridwar.
Program wyprawy ułożyłem tak, by do Allahabadu dotrzeć dopiero siódmego dnia; do tego czasu oswoimy się z indyjską rzeczywistością, spojrzymy na pewne sprawy chłodniejszym okiem, podszkolimy technikę itp. – będzie to trochę jak trening fotograficzny przed zasadniczym wydarzeniem w Allahabadzie.

Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych osób. Jeżeli jesteś zarejestrowany/a, prosimy o zalogowanie się. Nowi użytkownicy mogą się zarejestrować poniżej.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Pole wymagane